Randers – Århus (Lystrup) – Odder

Telefontider: Man-Tors 8-16 og Fredag 8-15​
Randers - Århus (Lystrup) - Odder
Tidligere
Næste

Fragtpriser

Ved teltordre er der dobbelt fragt da der er 2 mand pr. bil!

Kan du ikke finde dit postnummer herunder – kontakt os venligst for fragtpris

Randers og omegn

 PostnummerLeveringReturSamlet
Viborg88005755751150
Tjele8830375375750
Bjerringbro8850325325650
Langå8870250250500
Thorsø8881250250500
Randers C8900175-200175-200350-400
Randers NV8920175-200175-200350-400
Randers NØ8930175-200175-200350-400
Randers SV8940175-200175-200350-400
Ørsted8950375375750
Randers SØ8960175-250175-250350-500
Allingåbro8961325325650
Auning8963325325650
Havndal8970375375750
Spentrup8981200200400
Gjerlev J8983250250500
Fårup8990250250500
Hobro9500375375750
Arden95105005001000
Mariager9550375375750
Hadsund9560375375750

Grenå og Djursland

 PostnummerLeveringReturSamlet
Ebeltoft8400375375750
Rønde8410325325650
Knebel8420425-475425-475850-950
Balle8444275275550
Grenå8500250250500
Mørke8544275275550
Ryomgård8550325325650
Kolind8560325325650
Trustrup8570275275550
Nimtofte8581325325650
Glesborg8585325325650
Ørum Djurs8586325325650

Århus og omegn

 PostnummerLeveringReturSamlet
Århus C8000275-325275-325550-650
Århus N8200225225450
Århus V8210275275550
Brabrand8220250250500
Åbyhøj8230250250500
Risskov8240225225450
Egå8250225225450
Viby J8260275275550
Højbjerg8270275275550
Hadsten8362325325650
Trige8380250250500
Tilst8381250250500
Hinnerup8382275275550
Hammel8450325325650
Harlev J8462275275550
Galten8464275275550
Sabro8471275275550
Sporup8472375375750
Lystrup8520200200400
Hjortshøj8530200200400
Skødstrup8541225225450
Hornslet8543250250500

Århus Syd og omegn

Postnummer
Levering
Retur
Samlet
Odder
8300
250-325
250-325
500-650
Tranbjerg
8310
275
275
550
Mårslet
8320
325
325
650
Malling
8330
325
325
650
Hundeslund
8350
325
325
650
Solbjerg
8355
325
325
650
Hasselager
8355
325
325
650
Hørning
8362
325
325
650
Skanderborg
8660
325
325
650
Ry
8680
375
375
750
Horsens
8700
575
575
1150